Маса орла 8 кг, швидкість його руху 54 км\год, висота польоту 1 км. Знайдіть повну механічну

енергію орла.

Ответы на вопрос

Отвечает Чувикова Алёна.

Ответ:

Для знаходження повної механічної енергії орла необхідно врахувати його кінетичну та потенціальну енергії.

Кінетична енергія орла дорівнює:

K = (mv^2)/2

де m - маса орла, v - швидкість його руху

Підставляючи відповідні значення, отримаємо:

K = (8 кг x (54 км/год)^2) / 2 = 13 824 Дж

Потенціальна енергія орла дорівнює:

P = mgh

де h - висота польоту орла, g - прискорення вільного падіння

Підставляючи відповідні значення, отримаємо:

P = 8 кг x 9,81 м/c^2 x 1000 м = 784 800 Дж

Отже, повна механічна енергія орла дорівнює сумі його кінетичної та потенціальної енергій:

E = K + P = 13 824 Дж + 784 800 Дж = 798 624 Дж

Отже, повна механічна енергія орла становить 798 624 Дж.