S Достатній рівень (4 бали)5. Людина масою 90 кг стоїть на лижах, які мають довжину 1,8 м іширину

10 см. Який тиск людина створює на сніг?6. Який мінімальний тиск має витримувати вертикальна труба з водоюзаввишки 12 м?Високий рівень (3 бали)7. На тіло, що повністю занурене у гас, діє архімедова сила 4 Н.Яку густину має тіло, якщо його маса становить 900г? (Pracy = 800 кг/м3)СРОЧНООО!ТРЕБА РОЗВ'ЯЗУВАТИ РОЗПИСУЮЧИ ДІЇ​

Ответы на вопрос

Отвечает Бондарев Антон.

Ответ:

5. Для розв'язання цієї задачі потрібно використати формулу тиску: P = F/A, де P - тиск, F - сила, A - площа, на яку діє ця сила. Щоб знайти тиск, необхідно спочатку визначити силу, яку створює людина на сніг, а потім обчислити площу, на яку ця сила діє.

Спочатку обчислимо вагу людини:

m = 90 кг

Тоді сила, яку вона створює на сніг, може бути обчислена за допомогою формули:

F = mg, де g - прискорення вільного падіння, рівне приблизно 9,81 м/с².

F = (90 кг) x (9,81 м/с²) = 882,9 Н

Далі визначимо площу, на яку ця сила діє, знаючи, що довжина лиж дорівнює 1,8 м, а їх ширина - 10 см = 0,1 м:

A = l x w = (1,8 м) x (0,1 м) = 0,18 м²

Тепер можна обчислити тиск, використовуючи формулу:

P = F/A

P = 882,9 Н / 0,18 м² ≈ 4900 Па

Отже, людина створює тиск близько 4900 Па на сніг.

6.Мінімальний тиск, який має витримувати вертикальна труба з водою, залежить від висоти стовпа води в трубі. Він обчислюється за допомогою формули:

P = ρgh,

де P - тиск, що діє на дно труби, ρ - густина рідини (у нашому випадку, вода), g - прискорення вільного падіння, h - висота стовпа рідини в трубі.

Так як у нас є висота стовпа води в трубі (12 м), то можемо визначити мінімальний тиск, який має витримувати труба.

У СІ системі одиниць густина води становить близько 1000 кг/м³, а прискорення вільного падіння дорівнює 9,81 м/с². Тоді:

P = ρgh = (1000 кг/м³) x 9,81 м/с² x 12 м ≈ 117600 Па

Отже, мінімальний тиск, який має витримувати вертикальна труба з водою висотою 12 м, становить близько 117600 Па, або 117,6 кПа.

7.Архімедова сила, що діє на тіло, повністю занурене у рідину або газ, дорівнює вазі рідини (або газу), яку воно витісняє. Тому ми можемо використати формулу:

F_A = ρVg, де F_A - архімедова сила, ρ - густина рідини (газу), V - об'єм тіла, g - прискорення вільного падіння.

Так як маса тіла відома, то можна обчислити його об'єм за допомогою формули:

m = ρV, де m - маса тіла.

V = m/ρ

Тоді можна обчислити густину рідини (газу), використовуючи формулу архімедової сили:

F_A = ρVg

ρ = F_A / (Vg)

У нашому випадку архімедова сила дорівнює 4 Н, маса тіла - 900 г, а густина газу (Pracy) дорівнює 800 кг/м³. Прискорення вільного падіння g дорівнює 9,81 м/с².

Спочатку визначимо об'єм тіла:

V = m/ρ = (900 г) / (800 кг/м³) = 0,001125 м³

Тоді густину газу можна обчислити за допомогою формули:

ρ = F_A / (Vg) = (4 Н) / (0,001125 м³ x 9,81 м/с²) ≈ 400 кг/м³

Отже, густина газу, в якому повністю занурене тіло, становить близько 400 кг/м³.

Объяснение:

ХААХАХа харош пишет срочно и ставит 5 баллов !