Хлопчик масою 50 кг біжить мостом зі швидкістю 3 м/с. Обчисліть повну механічну енергію хлопчика,

якщо висота мосту над річкою становить 10 м.​

Ответы на вопрос

Отвечает Скурихин Никита.
Дано:
m=50кг
v=3м/с
h=10м
Знайти:
Е-?
Е=Ек+Еп
Ек=mv²/2=50*3²/2=225Дж
Eп=mgh=50*10*10=5000Дж
Е=225+5000=5225Дж