Хлопчик масою 50 кг біжить мостом зі швидкістю 3м/с. Визначе повну механічну енергію хлопчика, якщо

його потенціальна енергія становить 315 Дж. Дякую!

Ответы на вопрос

Отвечает Гиновян Сергей.
E=Eк+Еп=Еп+mv2/2 E=315+50*9/2=