СРОЧНО! 100 БАЛЛОВ. ФИЗИКА Тіло падає з висоти 10 м. На якій висоті швидкість 2 м/с?Помогите

пожалуйста ​

Ответы на вопрос

Отвечает Быков Виктор.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

H = 10 м    

V₁ = 2 м/с  

Найти: h - ?

Потенціальна енергія: Eп = mgH

Повна енергія на висоті h:

Еп = Eп₁ + Eк₁

mgH = mgh + mV²/2

gH = gh + V²/2

gh = gH - V²/2

h = H - V²/ (2g) = 10 - 2²/ (2 * 10) = 10 - 0,2 = 9,8 м