Пажалуста срочна При якому x значення виразів 9-4x та 3x-40 будуть рівними


Ответы на вопрос

Отвечает Сатыбаев Нурдаулет.

Ответ:х=7

Пошаговое объяснение:

9 - 4x = 3x - 40

Спочатку перенесемо всі члени з x на один бік:

9 + 40 = 3x + 4x

49 = 7x

Поділимо обидві частини на 7:

x = 7

Отже, значення x, при якому вирази 9-4x та 3x-40 будуть рівними, дорівнює 7.

Отвечает Ибрагимова Динара.

9-4x-3x-40

-4x-3x=-40-9

-7x--49

x-7