Плечі важеля дорівнюють 20 см та 0,4 м. На більше плече діє сила 5 Н. Яку силу треба докласти до

меншого плеча, щоб урівноважити важіль?​

Ответы на вопрос

Отвечает Белоусова Дарья.

Ответ: 10Н

Объяснение:

Дано:

Дано:

l1=20см=0,2м

l2=0,4м

F2=5Н

-----------------

F1-?

Для выполнения условия равновесия необходимо, чтобы:

F1*l1=F2*l2

Отсюда:

F1=F2*l2/l1=5*0,4/0,2=10Н