Підйомний кран підняв зі дна озера мармурову статую. Час підйому 2 хв, глибина озера 5 м., а кран

розвивав потужність 2 кВт. Знайти масу статуї, якщо густина мармуру 2500 кг/м 3 .

Ответы на вопрос

Отвечает Савелий Бударин.

Відповідь:

1.Для вирішення задачі скористаємрся наступними формулами:

Робота = Потужність * Час

Робота = Маса * g * Висота

2.Можемо поєднати ці дві формули щоб знайти масу статуї:

Потужність * Час = Маса * g * Висота

Маса = (Потужність * Час) / (g * Висота)

3.Підставляємо необхідні значення:

Маса = (2000 * 120) / (9,8 * 5) ≈ 490.2 кг

Отже маса статуї з мармору становить приблизно 490.2 кг.

Пояснення:

Отвечает Рахимбаев Ильяс.

Відповідь:

Дано:

t = 2 хв = 120с

h = 5м

P = 2 кВт = 2000Вт

ρ = 2500 кг/м³

-----------------------------------

m - ?

W = P * t

W = 2000 * 120 = 240.000 Дж

W = m * g * h

m = 240000 Дж / (9,8 м/с² * 5 м) = 4897,96 кг = 4,8т

В: m = 4,8т або 4897кг