Момент сили, що діє на важіль, становить 2 Н•м. Знайдіть плече цієї сили , якщо її значення

дорівнює 4 Н. срочно даю 100 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Гоголь Слава.
Момент сили визначається як добуток значення сили на плече, тобто:
М = F * d
де М - момент сили, F - значення сили, а d - плече сили.
Ми знаємо, що М = 2 Н•м та F = 4 Н. Щоб знайти плече сили, необхідно переписати формулу для плеча d:
d = М / F
Підставляємо в цю формулу відомі значення:
d = 2 Н•м / 4 Н = 0.5 м
Отже, плече сили дорівнює 0.5 м.