11. Яка сила струму на катоді кінескопа, якщо опір там 0,5 0м, а напруга 0,3 B?​


Ответы на вопрос

Отвечает Вихрова Соня.

Ответ:

Объяснение:

R = 0,5 0м

U =  0,3 B

I = ?

I = U/R = 0.3 / 0.5 = 0.6 A = 600 мА