Розв'яжіть задачу. При напрузі 220 В у лампочці проходить струм 25 мА протягом 45 хв. Визначте, яку

роботу(у кДж) при цьому виконує електричне поле.​

Ответы на вопрос

Отвечает Галкин Серёжа.

Ответ:

:)

Пошаговое объяснение:

Робота електричного поля може бути обчислена як добуток напруги, струму та часу. Спочатку перетворимо 45 хвилин у секунди: 45 хв * 60 с/хв = 2700 с. Тепер ми можемо обчислити роботу електричного поля: W = U * I * t = 220 В * 25 мА * 2700 с = 14850000 мДж. Оскільки 1 кДж = 1000 Дж, то робота електричного поля дорівнює 14.85 кДж.

Отже, робота електричного поля дорівнює 14.85 кДж.