ПОМОГИТЕ

РЕШИТЬ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (2б.) Скоротити дроби: 1) 27/45; 2) 48/54. (2б.) Порівняти дроби: 1) 9/14 і 4/7 ; 2) 1/3 і 3/8. (2б.) Виконати додавання: 1) 5/6 + 7/8; 2) 2 11/12 + 11/6; (2 б.) Виконати віднімання: 1) 5/6 - 4/9 ; 2) 43/10 - 2 4/5; (2б.) Розв’язати рівняння: (57/9 - х) + 23/4 = 35/12; (2б.) Робітник протягом першої години виконав 5/12 усього завдання, протягом другої – 20%, протягом третьої - 1/6, а протягом четвертої – решту. Яку частину завдання виконав робітник протягом четвертої години?

Ответы на вопрос

Отвечает Жабаева Алуа.

Ответ:

1)27/45=3/5

2)48/54=8/9

1)9/14 4/7

9/14 8/14

2)1/3 3/8

8/24 9/24

1)5/6+7/8=20/24+21/24=44/24=11/6=1 5/6

2)11/12+11/6=22/24+44/24=66/24=11/4=2 3/4

(57/9-x)+23/4=35/12

57/9-x=35/12-23/4

57/9-x=35/12-69/12

57/9-x=-34/12

57/9-x=-17/6

-x=-17/6-57/9

x=51/18-114/18

x=63/18

x=7/2

x=3 1/2