ПОМОГИТЕ РЕШИТЬ

ЗАДАЧУ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Робітник протягом першої години виконав 5/12 усього завдання, протягом другої – 20%, протягом третьої - 1/6, а протягом четвертої – решту. Яку частину завдання виконав робітник протягом четвертої години?

Ответы на вопрос

Отвечает Данилин Иван.

Ответ:13/60

Пошаговое объяснение:

20%= 1/5

5/13+1/5 + 1/6=25/60+12/60+10/60=47/60 за 3 год

60/60-47/60=13/60 за4годину