Тіло з масою 1.4 кг падає з висоти 60 м . Визначте кінетичну енергію тіла на висоті 25 м


Ответы на вопрос

Отвечает Политахин Костя.

Ответ: 490 Дж

Объяснение:

Eкин=mv²/2    m масса в кг и  v- скорость м/c

Найдем время полета до высоты 25 м

h= ho- gt²/2

25=60-5t²

5t²=35

t²=7

t=√7 c

v=gt=10*√7

Eкин= 1.4*(10√7)²/2=1.4*100*7/2=490 Дж