СРОЧНО!!!!! Знайдіть кількість електронів на кулі, якщо заряд дорівнює ( - 80 нКл). Враховуйте,

що 1 нКл= 10-9 Кл

Ответы на вопрос

Отвечает Гайнанов Эльнар.

Ответ: 5*10¹¹

Объяснение:

Дано:

q=-80нКл=80*10⁻⁹Кл

e= 1,6*10⁻¹⁹Кл

-----------------------

N-?

N=q/e=80*10⁻⁹/1,6*10⁻¹⁹=5*10¹¹