Якою повинна бути температура нагрівника ідеальної теплової машини за температури холодильника

20°С, щоб ККД машини дорівнював 75%?

Ответы на вопрос

Отвечает Лашкевичева Илона.

Ответ:

80°

Объяснение:

Th - температура нагрівника, Tc - температура холодильника.

Задача полягає в тому, щоб знайти Th при відомій Tc і ККД = 0,75. Можна переписати формулу ККД наступним чином:

Th = Tc / (1 - ККД)

Th = 20 / (1 - 0,75) = 80 градусів Цельсія.

Отже, ідеальна теплова машина з температурою нагрівника 80 градусів Цельсія і температурою холодильника 20 градусів Цельсія