СРОЧНО)ДАЮ 30 БАЛЛОВ Температура нагрівника ідеальної теплової машини 477 градусівюю.Якою має

бути температура холодильника щоб ККД машини перевищував 80%?

Ответы на вопрос

Отвечает Серикова Айсулу.

Відповідь:

Пояснення:

η = 1 - T₂/T₁

T₂/T₁ = 1 - η

T₂=T₁ (1 - η)

T₂= 477(1-0.8) = 95.4 K

0 K <  T₂ < 95.4 K