за допомогою рухомого блока, ККД якого 80% підіймають рівномірно вантаж на висоту 4м, прикладаючи

силу 100 Н визначити масу вантажу ​

Ответы на вопрос

Отвечает Василишин Вася.

Ответ: 16кг

Объяснение:

Дано:

η=80%=0,8

h=4м

F=100Н

g=10Н/кг

---------------

m-?

η=Ап/Аз=mgh/(F*2h)=mg/2F

Отсюда:

m=2Fη/g=2*100*0,8/10=16кг