СРОЧНО -2(2,7x-1)-(6-3,4x)+8(0,4x-2) при х=-5/6


Ответы на вопрос

Отвечает Осадчий Саша.

Відповідь:

Підставляємо x = -5/6 у вираз і розкриваємо дужки:

-2(2,7(-5/6)-1)-(6-3,4(-5/6))+8(0,4(-5/6)-2) =

-2(-3.25)-(6+1.42)+8(-2.33-2) =

6.5 - 7.42 - 37.28 =

-38.2

Відповідь: -38.2.

Покрокове пояснення: