За 10 хв електричний паяльник виділив 2,5 кДж теплоти. Який електричний опір паяльника, якщо сила

струму в ньому дорівнює 1,5 А?

Ответы на вопрос

Отвечает Игумнов Юрий.

Ответ:

Дано:

t=10 хв=10*60=600 сек;

Q=2,5 кДж=2,5*10^3 Дж;

І=1,5 А.

Знайти R.

Q=(I^2)*R*t, звідси знаходимо опір паяльника:

R=Q/(I^2)*t=2,5*10^3/((1,5)^2)*600=2,5*10^3/1,35*10^3=1,85 Ом.

Объяснение: