Рівняння коливань має вигляд х=0,5 sin 40П t. Визначте амплітуду, період, циклічну частоту коливань.


Ответы на вопрос

Отвечает Сверчков Глеб.

Ампл = 0,5

Период = 2П/40П = 1/20 = 0,05 секунд

Частота = 2П / (1/20) = 40П