За який час двигун потужністю 5,5кВт виконує роботу 2 МДж ​


Ответы на вопрос

Отвечает Буранов Данил.

Дано:

N = 5,5 кВт = 5,5 × 10³ Вт

А = 2 МДж = 2 × 10⁶ Дж

Найти:

t = ?

Решение:

N  = \frac{A}{t}  \\ t =  \frac{A}{N}  \\ t =  \frac{2 \times 10 {}^{6} \:  \: Dg }{5.5 \times 10 {}^{3} Vt}  =  \frac{2000}{5.5}   \: s= 363.(63) \: s

Ответ: t = 363,6 с

Отвечает Муркин Ваня.
Дано:
N=5,5кВт=5500Вт
А=2МДж=2000000Дж
Знайти:
t-?
N=A/t→t=A/N=2000000/5500≈363,64c