Свинцева куля,що летіла зі швидкістю 300 м/с,влучила в дошку і застрягла в ній. Визначте підвищення

температури кулі внаслідок удару,вважаючи що 70% її початкової енергії перетворилося у внутрішню енергію кулі

Ответы на вопрос

Отвечает Розанова Анна.

Ответ:

на 225 градусов

Объяснение:

V = 300 м/с

η =  70% = 0.7 раз

c = 140 Дж / кг*К удельная теплоемкость свинца

ΔT = ?

Q / Ek = η

Q = Ek*η

m*c*ΔT = η*m*V^2 / 2

ΔT = η*m*V^2 / (2*m*c) =  η*V^2 / (2*c) = 0.7*300^2 / (2*140) = 225 градусов