СРОЧНО ПРОШУАвтомобіль їхав 3 години зі швидкістю 56,4 км/ год і 5 годин зі швидкістю 67,4 км/ год.

Знайдіть середню швидкість автомобіля на всьому шляху.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ляпина Марина.

Ответ:

Середня швидкість автомобіля на всьому шляху 63,275км/год або, якщо округлити, 63,28км/год

Пошаговое объяснение:

1)3+5=8 (год) - весь час поїздки

2)56,4*3+67,4*5=169,2+337=506,2 (км) - весь шлях

3)506,2:8=63,275км/год

або так

(56,4*3+67,4*5):(3+5)=63,275