Яку швидкість має куля масою 10 г, якщо її імпульс дорівнює 7 кг *м/с


Ответы на вопрос

Отвечает Чибитько Виктория.

Ответ:

700 м/с

Объяснение:

Швидкість кулі можна обчислити за формулою: швидкість = імпульс / маса. Отже, швидкість кулі дорівнює 7 кг *м/с / 0.01 кг = 700 м/с.

Отвечает Распопов Артём.
Дано:
m=10г=0,01кг
р=7кг*м/с
Знайти:
v-?
р=mv→v=p/m=7/0,01=700м/с