визначте силу струму в колі, якщо при напрузі 2,5 кВ за 1/3 години електричне поле виконує роботу 5

МДж​

Ответы на вопрос

Отвечает Лузанова Мария.

Дано: U=2500 B; t=1/3 ч=20 мин=1200 с; А=5 МДж=5*10⁶Дж; I - ?

A=UIt; I=A/(Ut)=

5*10⁶/(2500*1200)=

5*10⁶/(2,5*1,2*10⁶)=5/(2,5*1,2)=

2,5*2/(2,5*1,2)=20/12=5/3=1 2/3=

1,67 А.

Ответ: 1,67 Ампер.