Яка енергія магнітного поля соленоїда з індуктивністю 0,5 гн у витках якого протiкае сила струму 60

мА?

Ответы на вопрос

Отвечает Женис Мади.

Ответ:

0,0009 Дж

Объяснение:

L = 0,5 Гн

I = 60мА = 0,06 А

Найти Wm - ?

Решение :

Wm = L* ( I^2) /2 = 0,5 Гн * (0,06А)^2  /2 = 0,0009 Дж

Ответ : 0,0009 Дж

энергия магнитного поля = индуктивность * силу тока в квадрате / 2