Який опір мідного дроту довжиною 5 км з площею поперечного перерізу 0,85 мм²


Ответы на вопрос

Отвечает Шаяхметов Кирилл.

Ответ:

101.2 ом

Объяснение:

Дано:

l = 5000м

s = мм²

p = 0,0172 Ом∙мм2/м

____________________________

R = \frac{pl}{S} = \frac{0,0172 * 5000}{ 0.85} = \frac{1720}{17} = 101\frac{3}{17} = 101,2ом