Маса тіла дорівнює 2кг, його об'єм -1м3,то його густина дорівнюєа)2кг/м3б)3кг/м3в)2г/см3


Ответы на вопрос

Отвечает Степанов Илья.

Объяснение:

а)

p =  \frac{m}{v}  \\ p =  \frac{2 \: kg}{1 \: m {}^{3} }  = 2   \: \frac{kg}{m {}^{3} }