‼️РЕБЯТ СРОЧНО‼️Чому дорівнює період обертання гвинта гелікоптера, якщо за 20с він здійснює 600

обертів?

Ответы на вопрос

Отвечает Кримський Макс.

Ответ:

0.0333 секунди

Объяснение:

Період - T

Час - t

Кiлькiсть обертiв - n

T = t / n

T = 20 с / 600 обертів = 0.0333... сек

Отвечает Бытов Дмитрий.

Відповідь:

Пояснення:

t=20 c    N=600   T=?

T=t/N=20/600=0.03