Два резистори включені паралельно під напругою 12 В. Знайти силу струму в першому і другому

резисторі, якщо їхні опори відповідно дорівнюють 20 ом та 10 ом

Ответы на вопрос

Отвечает Здравствуй Валерия.

Ответ:

I1=0,6 A.

I2=1,2 A.

Объяснение:

дано:

U=12 B

R1=10 Om

R2=20 Om

I 1,2-?

розв'язання

U=U1=U2; I 1,2=U1,2/R1,2

I1=12/20=0,6 A.

I2=12/10=1,2 A.