Достатній рівень 5. Чому дорівнює кінетична енергія каменю масою 3000 г, якщо він був кинутий зі

швидкістю 36 км / год? даю 50 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Сивкова Уля.

Ответ:

Для вирішення цього завдання потрібно знати формулу для обчислення кінетичної енергії:

E = 1/2 * m * v^2

де E - кінетична енергія, m - маса тіла, v - швидкість тіла.

Підставляємо в формулу дані з умови:

E = 1/2 * 3000 г * (36 км / год)^2

Переведемо швидкість в метри за секунду, щоб одиниці виміру співпадали:

36 км / год = 10 м / с (округлюємо до цілої частини)

Тоді:

E = 1/2 * 3000 г * (10 м / с)^2

E = 1/2 * 3000 г * 100 м^2 / с^2

E = 150000 Дж

Отже, кінетична енергія каменю масою 3000 г, якщо він був кинутий зі швидкістю 36 км / год, дорівнює 150000 Дж.

Объяснение: