Хвилі поширююся вздовж гумового шнура з швидкістю 3м/с при частоті 2Гц.У яких фазах перебувають

точки відстань між якими 75см

Ответы на вопрос

Отвечает Шантин Артем.

Ответ:

Щоб визначити фазову різницю між точками на відстані 75 см, використовуємо формулу:

φ = 2π(fΔt)

де φ - фазова різниця, f - частота хвилі, Δt - різниця часу між проходженням хвилі точками, що розташовані на відстані 75 см.

Δt = d/v = 0.75 м / 3 м/с = 0.25 с

φ = 2π(2 Гц * 0.25 с) = π рад

Отже, точки на відстані 75 см перебувають у протифазі, тобто коли одна точка перебуває у максимумі коливань, інша точка перебуває у мінімумі коливань і навпаки.