Точка S належить відрізку СD, CS=25 відрізок SD на 8 см довший за відрізок CS. Знайдіть довжину

відрізка CD. Там якось рівнянням пж допоможіть!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Заря Артём.

Відповідь:   CD =  58 см .

Покрокове пояснення:

    В цій задачі обходяться без рівняння :

           1 ) SD = CS + 8 = 25 + 8 = 33 ( см ) ;

          2 ) CD = CS + SD = 25 + 33 = 58 ( см ) ;  CD =  58 см .