Період коливань 2*10^-4•с індуктивність котушки 4мкГн. Знайти ємність конденсатора.


Ответы на вопрос

Отвечает Гайфутдинов Алмаз.

Ответ:Щоб знайти ємність конденсатора, ми можемо використати формулу для періоду коливань у коливальному контурі:

T = 2π√(LC),

де T - період коливань, L - індуктивність котушки, C - ємність конденсатора.

Ми знаємо, що T = 2 * 10^(-4) с і L = 4 мкГн. Підставляючи ці значення в формулу, ми можемо знайти C:

2 * 10^(-4) = 2π√(4 * 10^(-6) * C).

Давайте розв'яжемо це рівняння для C:

√(4 * 10^(-6) * C) = (2 * 10^(-4)) / (2π).

4 * 10^(-6) * C = ((2 * 10^(-4)) / (2π))^2.

C = ((2 * 10^(-4)) / (2π))^2 / (4 * 10^(-6)).

Розрахуємо це значення:

C = ((2 * 10^(-4)) / (2 * 3.14))^2 / (4 * 10^(-6)).

C ≈ 1.59 * 10^(-7) Ф, або 159 нФ.

Таким чином, ємність конденсатора приблизно дорівнює 159 нФ.

Объяснение: