Опір нитки напруження ел. лампи в робочому стані 144 Ом, номінальна напруга 120 В. Визначити струм

у лампі, споживану потужність і витрату енергії за 10 год горіння.

Ответы на вопрос

Отвечает Исаева Юлия.

Ответ:

Дано:

R=144 Ом;

U=120 B;

t=10 год=3600*100=36000 сек;

Знайти I, P, Q.

I=U/R=120/144=0,833 A;

P=U*I=120*0,833=99,96 Вт~100 Вт;

Q=P*t=100*36000=3,6*10^6 Дж=3,6 МДж.

Объяснение: