Скільки моль калію прореагувало з сіркою, якщо утворилося 0,2 моль калій сульфіду? Відповідь

вкажіть числом без одиниць виміру. Поможіть срочно​

Ответы на вопрос

Отвечает Волковысский Александр.

Дано:

n(K2S) = 0,2 моль

Знайти:

n(K) - ?

Розв'язання:

1) 2K + S = K2S;

2) n(K) = n(K2S) * 2 = 0,2 * 2 = 0,4 моль.

Відповідь: Кількість речовини K становить 0,4 моль.