Розрахуйте кількість теплоти, необхідну для нагрівання алюмінієвої ложки масою 20 г від 10 до 80

°С.​

Ответы на вопрос

Отвечает Вдовченко Лиля.

∆t=80-10=70°C

m=20г=0,02кг

с=920Дж/кг*С

Q=mc∆t=0,02*920*70=1288Дж

Отвечает Гудко Виктория.

Ответ:

1302 Дж

Объяснение:

Q=cmΔt = cm(t₂-t₁)

c = 930 Дж/(кг • °С)

m = 20 г = 0,02 кг

Q = 930 · 0,02 · (80° - 10°) = 930 · 0,02 · 70 = 1302 Дж