СРОЧНО!!! До металевого стержня з площею поперечного перерізу 4 мм2 підвісили вантаж масою 20 кг.

Обчисліть механічну напругу в стержні

Ответы на вопрос

Отвечает Ковальчук Анастасия.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

S = 4мм² = 4 * 10⁻⁶м²    

m = 20 кг

g = 9,8 Н/кг  

Найти: σ - ?

F = m*g = 20 * 9,8 = 196 Н

σ = F/S = 196/(4 * 10⁻⁶) = 49 * 10⁻⁶ Па