До металевого стержня з площею поперечного перерізу 3ꞏ10–6 м2 підвісили вантаж масою 10 кг.

Обчисліть механічну напругу в стержні

Ответы на вопрос

Отвечает Егинбаева Дильназ.

Ответ:

33,3 МПа

Объяснение:

S=3*10^-6 м²     m=10 кг    σ=?

===

σ=F/S=m*g/S=10*10/(3*10^-6)=33.3*10^6 Па

=======================================