Активті кедергісі 8 Ом, индуктивтілігі 6 мГ н шаргы циклдік жиілігі 1000 рад/с-ка тен айнымалы ток

козіне жалганган. Ток пен кернеу тербелістері арасындагы фаза ыгысуын аныктандар.

Ответы на вопрос

Отвечает Мартинюк Марійка.

Ответ:

33,7°

Объяснение:

R=8 Ом,

L=6 мГц=6*10⁻³ Гц;

ω=1000 рад/с;

φ   ?       tgφ =X(L)/R=ω*L/R=1000*6*10⁻³/8=0,67; φ=33,7°

1 0