Рух тіла описується рівнянням: х=10-30+2 Охарактеризувати рух тіла Знайти силу, що діє на тіло,

якщо його маса 100 кг.​

Ответы на вопрос

Отвечает Фролов Федя.

Ответ:

Рівняння руху тіла х=10-30+2 означає, що тіло спочатку знаходиться на позиції 10 метрів, потім рухається назад на 30 метрів, а потім знову рухається вперед на 2 метри. Таким чином, рух тіла є змішаним.

Щоб знайти силу, що діє на тіло, потрібно знати закон Ньютона:

F = ma

де F - сила, що діє на тіло, m - маса тіла, a - прискорення тіла.

Прискорення можна знайти, взявши другу похідну від рівняння руху:

a = d^2x/dt^2 = 0

Отже, прискорення тіла дорівнює нулю, що означає, що сила, що діє на тіло, також дорівнює нулю.

Якщо маса тіла становить 100 кг, то сила, що діє на нього, при нульовому прискоренні, буде також дорівнювати нулю.