Допоможіть будь ласка даю 25 балів Знайдіть повну механічну енергію літака, що рухається на

висоті 3 км зі швидкістю 200 м/с? Маса літака 6т.

Ответы на вопрос

Отвечает Растова Лиза.
Дано:
h=3км=3000м
v=200м/с
m=6т=6000кг
Знайти:
Е-?
Е=Ек+Еп
Ек=mv²/2=6000*200²/2=1,2*10⁸Дж
Eп=mgh=6000*10*3000=1,8*10⁸Дж
Е=1,2*10⁸+1,8*10⁸=3*10⁸Дж