Визначте жорсткість пружинки динамометра до якого підвісили тіло масою 200г і вона видовжилась на

33 см Fтяж (Н) ( g = 10 Н/kg ) Подовження пружини х ( М ) (округли до десятих) Коефіцієнт жорсткості k ( H/м ) ( округли до цілих ) Срочнооооо

Ответы на вопрос

Отвечает Синдецкий Ярик.
Жорсткість пружинки можна визначити з використанням закона Гука:

F = k * x

де F - сила, k - жорсткість пружини, x - видовження пружини.

У даному випадку, тіло має масу 200 г, що відповідає 0.2 кг. Видовження пружини становить 33 см, що відповідає 0.33 м.

Сила, яка діє на пружинку, може бути визначена як добуток маси на прискорення вільного падіння (g):

F = m * g = 0.2 кг * 10 Н/кг = 2 Н

Підставивши ці значення у формулу Гука, отримаємо:

2 Н = k * 0.33 м

Виразимо жорсткість пружинки (k):

k = 2 Н / 0.33 м ≈ 6 (H/м)