ДУЖЕ ПОТРІБНА ДОПОМОГА ДРУЗІ!!!! Потрібно розв'язати з коротким записом що нам відомо. При

температурі 50°С місткість скляної банки рівна 3500 см². На скільки зменшиться її місткість при охолодженні 10°С? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Запорожченко Дима.

Ответ:

1 cм³

Объяснение:

Т= 50°С;

V=3500 см³=0,0035 м³;

ΔT=10°С;

α=9*10⁻⁶ 1/c;

ΔV    ?  ΔV=V - V₁;  V₁=V*(1-ΔT*α)³=V*(1-10*9*10⁻⁶)³=0,99973*V;

V - V₁=(1-0,99973)V=0,000273*3500=1 cм³;