Виразіть у квадратних метрах такі значення площі,88 мм2., 585см2., 0,35м2


Ответы на вопрос

Отвечает Тимошенко Ангелина.

88 мм² = 88 * (1 мм / 1000 м)² = 88 * 10⁻⁶ м² = 8,8 * 10⁻⁵ м².

585 см² = 585 * (1 см / 100 м)² = 585 * 10⁻⁴ м² = 5,85 * 10⁻² м².

0,35 м² залишається без змін, оскільки вже виражено у квадратних метрах.

Отже, площа у квадратних метрах для заданих значень:

8,8 * 10⁻⁵ м².

5,85 * 10⁻² м².

0,35 м².