Провідник довжиною 1м зі струмом силою 2А помістили в магнітне поле з індукцією 0,05 Тл так, що

силові лінії магнітного поля перетинають провідник під кутом 90 градусів. Знайдіть силу, яка діє на провідник зі струмом​

Ответы на вопрос

Отвечает Джамалова Сабина.

Ответ:

Объяснение:

F = 1*2*0,05 * sin 90 = 2*0.05 = 0.1 ньютон