Визначте модуль сили Ампера, яка діє в однорідному магнітному полi з індукцією 0,4 Тл на

прямолінійний відрізок довжиною 15 см. Сила струму в провіднику дорівнює 5 А, кут між провідником і лініями магнітної індукції становить 45°.​

Ответы на вопрос

Отвечает Семенюк Настя.

Ответ:

Модуль сили Ампера визначається за формулою:

F = B * I * L * sin(θ),

де:

F - модуль сили Ампера,

B - індукція магнітного поля (0,4 Тл),

I - сила струму (5 А),

L - довжина відрізка провідника (15 см, або 0,15 м),

θ - кут між провідником і лініями магнітної індукції (45°).

Підставимо значення в формулу:

F = 0.4 Тл * 5 А * 0.15 м * sin(45°).

Спростимо вираз:

F = 0.4 * 5 * 0.15 * sin(45°) = 0.3 Н.

Отже, модуль сили Ампера, яка діє на провідник в таких умовах, дорівнює 0,3 Ньютонів.

Объяснение:

ПОСТАВТЕ НАЙКРАЩУ ВІДПОВІДЬ