Визначити довжину провідника зі струмом 0,3 A, розміщеного в магнітному полі з індукцією 16мТл,

якщо на нього з боку поля діє сила 1,4 H під кутом 90° до вектора магнітної індукції. Допоможіть будь ласка. Благаю

Ответы на вопрос

Отвечает Зайцева Соня.

Ответ:

Подіставши відомі значення в формулу, отримаємо:

1,4 = (16 * 10^-3) * l * 0,3 * sin(90°)

1,4 = 0,016 * l * 0,3 * 1

Або

l = 1,4 / (0,016 * 0,3)

Отже, довжина провідника дорівнює приблизно 291,67 метра.

Объяснение: