Гармоническое колебание описывается уравнением ×= 0,5 sin (4П1t+ 2П/2) Определите: а) угловую

частоту колебаний b) линейную частоту колебаний с) начальную фазу колебаний

Ответы на вопрос

Отвечает Гуркин Витя.

Відповідь:

У рівнянні гармонічного коливання:

x(t) = 0.5 * sin(4πt + 2π/2)

а) Углова частота коливань (ω) визначається коефіцієнтом, що множить t всередині синуса. У цьому випадку, ω = 4π.

б) Лінійна частота коливань (f) визначається як f = ω / (2π). Підставимо значення ω:

f = (4π) / (2π) = 2.

Отже, лінійна частота коливань дорівнює 2 Гц (герц).

с) Початкова фаза коливань неявно задана в рівнянні, як 2π/2. Це вказує на те, що коливання починаються з фазового зміщення в π радіан або 180 градусів від початкового положення.